Ko dāvināt mammai māmiņdienā?

Maijā tiek atzīmēta ļoti nozīmīga diena un tā ir Mātes diena. Mūsdienu formā svētki radās ASV. Mātes diena ne visās valstīs tiek svinēta vienā dienā. Latvijā tā tiek svinēta maija otrajā svētdienā, kā arī Igaunijā un Nīderlandē. Bet, piemēram, Lietuvā – pirmajā maija svētdienā, Norvēģijā – februāra otrajā svētdienā.

Mātes diena ir īpaša ar to, ka tiek sveiktas tikai tās sievietes, kuras ir dāvājušas kādam dzīvību, tās ir mūsu māmiņas, vecmāmiņas, vīramātes un sievasmātes. Nozīmīgajos svētkos tās tiek sveiktas ar daudz un dažādām dāvanām. Tiek dāvināti ziedi, saldumi, kā arī māmiņas tiek uzaicinātas svētku vakariņās ārpus mājas. Bieži vien tās ir arī kādas fiziskās aktivitātes vai kultūras pasākumi, kur tiek baudīts laiks kopā.

Protams, ka dāvaniņas var būt arī pašdarinātas, galvenais, ka dāvaniņa ir no sirds un nav nozīmes cik liela tā ir. Ļoti populāra dāvaniņa ir arī rotas, kas ir gan auskariņi, kaklarotas, rokassprādzes vai arī kāds atslēgu piekariņš.

Nela Gems ir rotu veikals, kur ir, iespējams, atradīsi labāko piedāvājumu savai dāvaniņai, kas būs kā mazs, personīgs aksesuārs. Rotiņas ir iespējams personalizēt, kas var padarīt dāvanu vēl īpašāku. Ir vairākas skaistas rotiņas, ko izvēlēties kā dāvaniņu, piemēram, kaklarota ar personalizētu gravējumu. Tā ir viena no Nela Gems populārākajām klientu izvēlēm. Kristālu krāsas ir daudz un dažādas, ideālo kristāla krāsiņu atradīs ikviens. Kā arī kaklarotiņas un medaljona pārklājumu ir iespējams izvelēties zeltā vai sudrabā.

dāvana mammai māmiņdienā

Personalizēts atslēgu piekariņš ar izvēlētu tekstu uz medaljona. Uz medaljona iespējams iegravēt, kādu nozīmīgu datumu, teikumu, mīļvārdiņu. Arī šo rotiņu var izvēlēties vai nu ar zelta vai sudraba pārklājumu. Nav svarīga dāvanas vērtība, kas tiek dāvināta svētkos, bet svarīgi ir atcerēties apsveikt, pateikt mīļus vārdus vai būt blakus. Galvenais ir novērtēt visas māmiņas!

d%u0101vana m%u0101mi%u0146dien%u0101 mammai

Вернуться к блогу