Rotas svētku tērpiem

Ikvienam svētku tērpam ir konkrēta rota, kas piestāv vislabāk. Rotas var izcelt un padarīt izskatu daudz ievērojamāku.

Ja ir nepieciešams uz pasākumu vilkt elegantu tērpu, tad noteikti klasiski lāsīšu auskari būs lielisks variants. Tie ļoti labi izskatīsies pie jebkura eleganta tērpa. Lāsīšu auskari ir ar ērtu angļu slēdzeni. Kristāla krāsu ir iespējams pieskaņot izvēlētajai kleitai vai citiem aksesuāriem.

Svētku tērps, kas iekļauj melnas un baltas krāsas ir pārbaudīts un nekļūdīgs. Piemēram, ja tiek izvēlētas melnas ādas bikses un balts krekls, tad ļoti piemēroti būs klasiski rombveida auskari ar kristālu, kas svētku tērpam piešķirs eleganci un nelielu mirdzumu.

Eleganta žakete un bikses ar vīlēm pieder pie visbiežāk izvēlētajiem svētku tērpiem. Tās ir elegantas, ērtas un ļoti gaumīgas. Šāda veida svētku tērps izskatīsies lieliski ar Rose Gold kolekcijas rotām. Rose Gold auskari būs lielisks aksesuārs pie melnbalta svētku tērpa. Tie ir pieejami gan ar kristālu, gan bez.

Mirdzumi, pērles un dekoratīvie spīguļi ir neatņemama sastāvdaļa no svētku tērpiem. Svētku tērps, kas sastāv no mirdzošām detaļām būs lielisks variants ikdienas pasākumiem un nozīmīgākiem notikumiem. Lieliski izskatīsies grezna kaklarota ar apaļu kristālu. Kristāla krāsu iespējams izvēlēties. Lieliska rota gan svētkos, gan arī ikdienā.

Ļoti bieži kā svētku tērpu izvelās kaut ko melnos toņos. Melnā tērpa varianti ir daudz, piemēram, kleita, bikses ar blūzi, svārki ar blūzi. Ir iespējams pieskaņot daudz un dažādas rotiņas. Piemēram, melnai kleitai iespējams pieskaņot kaut ko mirdzoši elegantu. Ļoti sievišķīga rotiņa – Pērļota kristālu rokassprādze. Rokassprādzīte ir smalka un noteikti papildinās tērpu.

Svarīgi, lai rotas ir saskaņots un tās nav ne pa daudz ne par maz. Nela Gems ir iespēja atrast rotiņas jebkuram dzīves notikumam.

 

Вернуться к блогу