Ko uzdāvināt sievietei vārda dienā

   Vārda izvelei ir iemesls un sava īpaša nozīme, kas raksturo personības identitātes sajūtu un unikalitāti. Tieši tā pat kā Dzimšanas dienās, arī vārda dienās mēdz rīkot svinības. Vārda dienas mēdz svinēt mājās, kā arī dodoties ārpus mājas, piemēram, kafējnīcās, parkos, teātros, pie draugiem. Šajos svētkos dāvina arī dāvanas. Bieži tie ir ziedi un saldumi, jo tie vienmēr iepriecina ikvienu.

   Dāvanas mēdz būt arī ar lielāku vērtību, ceļojumi, teātra izrādes, spa apmeklējumi un arī rotas. Nela Gems ir ļoti plaša rotu izvēle, kur noteikti vari atrast ideālo dāvanu. Rotas ir iespējams iegadāties gan sievietēm, vīriešiem kā arī bērniem.

   Ļoti populāra dāvana, ko dāvināt vārda dienā ir Rose Gold kolekcijas kaklarota ar kristālu burtiņu. Burtiņš būs jauka dāvana, kas izcels jubilāra personību. 

   Neredzamā kaklarota ir ļoti populāra dāvana, kas iepriecinās sievieti jebkurā vecumā. Lai izceltu un padarīto to daudz īpašāku un skaistāku, iespējams pievienot personalizētu medaljonu, uz kura ir iespējams uzgravēt personas vārdu vai kādu datumu vai novēlējumu.

  Auskari arī ir lieliska dāvana, kas noteikti iepriecināt ikvienu sievieti. Gan ikdienai, gan svētkiem būs ļoti piemēroti apaļi sudraba auskariņi ar 8 mm kristāluAuskari, kuriem ir viegla angļu aizdare, 3 veidu furnitūras un ļoti plaša kristālu krāsu izvēle jebkurai gaumei. Auskariņi būs piemērota dāvana lai izceltu sievietes personību un ļautu sajusties sievišķīgi.

   Arī rotu komplekti var būt kā ļoti laba dāvana. Kristālu auskari un pērļu rokassprādze, šis komplekts noteikti būs pamanāms. Komplimenti par šo rotu komplektu ir garantēti. Komplektam ir iespējams izvelēties jebkurai gaumei kristālu un pērļu krāsas. Lai vairāk personalizētu šo komplektu, tad iespējams arī pievienot personalizētu vārda medaljonu.

   Ja meklē dāvanu, tad Nela Gems atradīsi dāvanu ļoti ātri un iepriecināsi gan sevi, gan kādu citu, kam tuvojas svētki.

Back to blog